Ceny dopravy

Zboží z obchodu peněženkárna.cz doručujeme pouze v rámci České republiky. Můžete si zvolit přepravu přes Zásilkovnu nebo Českou poštu.

 

Při nákupu nad 2 500,-- Kč je DOPRAVA ZDARMA.

 

logo_zasilkovna

Zásilkovna nabízí možnost vyzvednout si balíček na jednom z více než 900 výdejních míst po celé ČR. Výhodou je nejen nižší cena dopravy, ale i jednoduché vyzvednutí bez nutnosti prokazovat se občanským průkazem. Stačí Vám jen SMS kód zaslaný na Váš mobilní telefon. Poslat vyzvednout balíček tak můžete kohokoliv. Na možnost vyzvednutí Vás Zásilkovna upozorní bezplatnou SMS.

- zde najdete seznam aktuálních poboček/výdejních míst Zásilkovny

- cena za dopravu přes Zásilkovnu je 49,-- Kč

 

logo_balik_do_ruky

Česká pošta Vám balíček doručí přímo do ruky, ať už jste na kterékoliv adrese v ČR. A to již následující pracovní den po podání zásilky. Zároveň Vám zašle SMS nebo e-mail s informací o pohybu balíku a to ode dne jeho podání. V řadě míst ČR nabízí Česká pošta možnost odpoledního doručení do 19:00, v krajských městech pak možnost doručení v časových pásmech.

- cena za dopravu přes Českou poštu u služby Balík Do ruky je 109,-- Kč

 

 

logo_balik_na_postu

Pokud nejste přes den k zastižení na konkrétním místě, vyberte si službu Balík Na poštu. Sami si zvolte jednu z provozoven České pošty a balíček tam na Vás může čekat již následující pracovní den. O možnostech vyzvednutí zásilky Vás Česká pošta bude informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště.

- cena za dopravu přes Českou poštu u služby Balík Na poštu je 109,-- Kč

 

logo_doporucene_psani

Doporučené psaní lze využít při platbě předem, pokud množství a velikost produktů splňuje podmínky pro Doporučen psaní (zjednodušeně řečeno, pokud se zboží vejde do velké bublinkové obálky; obvykle 1ks velkých peněženek, 2ks pánských). Výhodou je nejlevnější cena dopravy. Pokud se Vám při výběru dopravy nezobrazí možnost využít Doporučené psaní, není možné pro dané produkty tento způsob dopravy využít!

- cena za dopravu přes Českou poštu u služby Doporučené psaní je 39,-- Kč